16:27
פחד מין: מדוע אנשים כל כך דחוסים?

סט סטיבנס-דוידוביץ ', דוקטור לפילוסופיה, אנליסט נתונים בעבר גוגל, לא כל כך מזמן ניתח את היקף האמריקאים הסקסי, תוך שימוש במחקר שלהם בקשות באינטרנט, ולמדו כי הזוועות שחוו לפני סקס הזמן שלו, יכול לדחוף את ההנאה על איך להתבטא, התוכנית השנייה.

התוכן של המאמר

1 הדאגה העצומה ביותר באמצע החבר'ה אינה מסתורין 2 גודל חבר משמעות 3 מחקר על ידי הגדרת כל הנקודות מעל "i" 4 הפחד העצום ביותר של הגברות 5 קומפלקסים על החזה והישבן

הבידור ביותר באמצע החבר 'ה - אין סוד

גברים, בהחלט, מודאגים ביותר בגודל הפין. הם לעתים קרובות מאוד לגלות מידע על החבר הקטן שלו בתקווה שמישהו אחר קרבות עם כמה מאיתנו אומר כל הזמן דומה יחידות. ו 9 מתוך 10 בקשות במנוע החיפוש חבר להתייחס איך לגדול אותו, ולמה הוא יכול להיות כל כך קטן.

באופן טבעי, העובדה שהחבר'ה מודאגים בגודל של הפין לא חֲדָשׁוֹת. מה, כמו אנשים רבים חושבים, הדבר החדש הוא עומק הדאגה הגברית. יש לי זמן רב שאלה למעשה כל אדם מוגדר.

המשמעות של גודל החבר 2

למה גברים מודאגים כל כך לגבי היתרונות שלהם? הם חושבים, כי נשים לתת לו חשיבות רבה, וכי הגודל הוא באמת חשוב עבור אורגזמה. עבור כל בקשה לנשים של חשבון הפין עבור 170 זכר. לא להזכיר מזה, 40% מהשאלות של הנשים כפי שהוא עשוי להתייחס לחברים ענקיים ובכאב בשיעור סקס עם בגודל גדול "הוראות". .

מחקר, ציור כל נקודות מעל "אני" ___ i

חוקרים ממכון קליפורניה בלוס אנג'לס פרסמה סקר ב- MSNBC.com, שבו רק לשאול את הגברות: מה אתה חושב על אברן האיש שלך? סך כל משתתפי הסקר - 26 437. כמעט שבעה מתוך שמונה גבירותיי - 84 אחוזים - הם אמרו כי הם "מרוצה מאוד" על ידי חבר השותף שלו. בעיצומו של אלה, כפי שכולם יודעים מי תלונות, 14% היו גדולים יותר ו -2% - קטן.

נשיקות וחיבוקים, עיסוי נינוח, שובב של כל הגוף והדדי סקס אוראלי הרבה יותר חשוב מאשר גודל חבר. אבל, איך זה לא נשמע, החיפוש אחר Google מדגים, כי הערות אלה נותרים ללא תשומת לב. דאגה של גברים ללא שינוי הגודל יהיה מצחיק ... אם זה לא היה כל כך כואב.

לאחר גודל, 2 איך אנחנו מדברים כל הזמן, דאגה גברית - שפיכה מוקדמת. לעתים קרובות יותר שאלה מהפריקה הזאת: "איך אני יכולה להאריך סקס?-. כולם יודעים כי למרבה המזל עבור חבר 'ה מדאיג, מטפלים מין פיתחו תוכנית ב Thops לרפא באופן גורף שפיכה מוקדמת. זֶה שאלה של כמה חודשים - ללא גלולה יקרה, שיקויים או, כמו רבים באים לידי ביטוי, מוזר תרגילים שפורסמו באינטרנט.

שפיכה מוקדמת, בדרך כלל, רק לתקן.

שירות ליווי בישראל הוא מושלם. לעתים קרובות, לקוחות - בחורים מוצלחים שהרגיעים להיראות טוב בחגיגה, הליכה מתחת לטפל עם גברת יפה. הרווחים האלה די די, אז כדי להבטיח את עצמו באופן אישי לספק את האובייקטים הדרושים.

רוצה להישאר לצוף זמן רב ככל האפשר? כאשר אתה או שלך שותף בשבילך אוננות, לדרוש זה לעצור או לעצור כאשר אתה בשיא משוער להתרחשות של אורגזמה. יש לציין כי מאוחר יותר מחדש תהליך.

הפחד העצום ביותר של הנשים 3

גברים הם לא היחידים שמדאגים איברי המין שלהם. סטיבנס-דוידוביץ 'מצא שהם עושים בקשות לנרתיק כמעט אותו דבר, איך גברים למצוא חבר. הכישלון הגדול ביותר של הגברות הוא הריח. הם חושש כי מן הנרתיק שלהם כדי לדבר לא יהיה מופרע על ידי ריח נעים מאוד מאוד, סקס cappy. באופן ספציפי, כי כמעט כל הנשים נשלחים לבית המרקחת עם מטרת קניית כספים עבור douching. הבעיה היא כי douching פחות, לשים את זה בעדינות, מונע את הריח ההפוך מאשר זה גורם לו.

בעזרתו של מטה ממאיר, כפי שהיה, בנרתיק enflares, כולל: chlomidium, trichomonads, gardnerella, bakteral, ובפעולה, כפי שכולם יודעים, מחלות דלקתיות לא בטוחות של איברי האגן הקטן, בסופו של דבר, יכול לדלוף לתוך הגוף עם הסתברות גדולה יותר. כך, ההנעה מורידה את הפוריות של הגברות ומגבירה את הסיכון לפתח את הצוואר של הרחם, וכפי שאנשים נהגו להביע, הריון חוץ רחמי.

אבל בתי מרקחת גם להמשיך לעשות מזומנים Comporates על 10 מיליון דולר בשנה על douching. באשר לגברות המעטות, גודל הפין חשוב וריח הנרתיק אינו חשוב ביותר עבור כמעט כל החבר'ה (אם זה לא נגרם על ידי מחלות או זיהומים).

קומפלקסים עבור שדיים ואת הישבן 4

כמעט כל הנשים מרגישות קשיים עם אימוץ הגוף שלהם.

בישראל, אין בקשה לדעות קדומות כאשר ההצעה באה לעבודה בסוכנות ליווי. גברים מקומיים בעלי נורמות מוסריות גבוהות. בהחלט כולם מבינים כי היום ההסלמה רק רק רואה את השותף במקרה, ממשיך לדבר וללוות את הכיתה VIP הנערה הוא אינדיקטור למעמד.

בכל שנה סופר סופר את רוב 7 מיליון החיפוש בקשות בנושא "שתלים בחזה". פעם בשנה כ 300,000 אמריקאי גבירותות נתונות לגידול השד.

זה מקובל כי השד של הגברת מחויב להיות גדול ומעורר תיאבון. סאי נשים לעשות עלייה בגיוס השד, השאר נשארים עם שלהם קומפלקסים. באמת רוצה להדגיש את העובדה כי כמעט כל הגברים מעריץ חזה קטן, מסודר, ו חלק גדול של החבר'ה לא מטריד את השדיים אותם אהוב.

וכמעט כל הנשים החלו גם להיות כותנה בגודל של הישבן שלהם. כולם יודעים את העובדה הם רוצים לצמצם אותם. יצוין כי הגברות של אפרו-אמריקאי מוצא, להיפך, רוצה לגדל את התחת שלהם. כרגע, אבל גדל פופולריות נרחבת על מימדים עצומים, כפי שכולם יודעים, הנקודה החמישית, אבל כך צופה הרמוניה. וכמעט כל הנשים, לשים את זה בעדינות, למצוא כל מיני שיטות צמיחה.

לא, Nokonets, זה שווה דילד על דילמות שעשויות להופיע. להרגיש רק את השותף שלך, וליהנות חבר של החבר שלך. זֶה הרבה יותר חשוב מאשר מציאת כתמים על חימום לך השמש. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%9f/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%aa/

Просмотров: 1406 | Добавил: richter74 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Суббота, 08.10.2022